hory


Úvod
Kurzy
Lektor
Fotogaléria
Reakcie pacientov
Zaujímavé prípady
Objednávanie na vyšetrenie
Homeopatické poradkyne
Časopis
Odkazy

Kontakt:
Dr. Jana Kolenová, SAKHom.
0905 503 982 
jana.kolenova@gmail.com
<< predchádzajúci článok                                                         nasledujúci článok >>

Homeopatické Zvesti č.1 (jeseň/2010) Homeopatický kurz – moje dobré rozhodnutie


   Máme s manželom tri deti. Situácií, v ktorých mi pomohla homeopatia, je naozaj mnoho. Okrem toho, že sme sa konštitučne liečili u pani doktorky Kolenovej, bolo dosť veľa momentov, v ktorých som potrebovala  a chcela použiť homeopatickú liečbu. Zistila som, že moje prosby o pomoc pri bežných akútnych ochoreniach by boli naozaj veľmi časté.
Rozhodla som sa  preto absolvovať homeopatický kurz s nádejou, že akútne ochorenia mojej rodiny by som sa mohla naučiť liečiť sama.
Na kurze bola veľmi dobrá atmosféra, príjemní ľudia  a naozaj som sa veľmi veľa dozvedela.
Začiatky aplikovania poznatkov v mojej rodine boli ťažšie. No postupne sa mi začalo dariť zvládať niektoré kritické situácie.
Moja radosť z úspechu liečby bola častokrát väčšia ako radosť vyliečeného člena rodiny.
Okrem toho som začala rozmýšľať aj v iných súvislostiach a všímať si drobnosti, ktoré sa mi predtým zdali nepodstatné.
Kurz vedie pani doktorka, ktorá je človek, s akým je krásne sa v živote stretnúť. Robí veľa pre ľudí, pre zdravie a pre homeopatiu.
Olívia
...

6-mesačný kurz homeopatie mi dal veľa. Tak veľa, že by nestačil tento časopis a možno ani slová. Pokúsim sa však sformulovať svoje dojmy...  
-  Získala som iný pohľad na svoje dieťa a rodinu (ako aj na ľudí vôbec).
- Zmenil sa môj dovtedajší pohľad na homeopatiu ako liečebnú metódu. Doposiaľ som pod homeopatiou rozumela Homeogènne, Coryzaliu... a všetky podobné „vyreklamované“ homeopatiká. Teraz už viem, že toto je asi 0,01 percenta z celej homeopatie.  Je oveľa, oveľa hlbšia a dokáže liečiť účinne omnoho závažnejšie a špecifickejšie choroby.
- Nadobudla som istotu napĺňajúcu ma v situáciách, v ktorých som predtým spanikárila a mala z nich strach (napr. veľmi vysoké horúčky u syna, úrazy, detské ochorenia vôbec, stresové situácie...). Okrem všetkého je výborné aj to, že kamkoľvek sa vyberieme na výlet, dovolenku, nepotrebujem nič viac, len môj obrovský zošit zo seminárov a viem, že tam mám všetko, čo sa nám môže zísť. Doposiaľ sme využili už veľmi veľa vedomostí, a to prešlo len pár mesiacov od ukončenia seminárov.
- Informácie z kurzu prehĺbili môj vnútorný pokoj a počas trvania celého semináru vďaka homeopatii zosilnel môj rešpekt voči prírode, stvoreniu a jeho sile.
- A nemôžem vynechať veľmi dôležitú vec, ktorou je to, že som mala možnosť spoznať úžasnú osobu, pani doktorku Kolenovú. Tešili sme sa  z jej rád a skúseností, o ktoré sa s nami podelila (okrem homeopatie sme preberali aj otázky materstva, pôrodu, vzťahov, mužov, žien, života...). Sú to veľmi cenné rady, poklady, ktoré veľa ľudí hľadá. Boli niektoré chvíle počas kurzu, keď sa pre mňa v miestnosti všetko utíšilo, pani Kolenovej sa zmenil hlas a dostávala som od nej odpovede na otázky, ktoré som práve riešila, odpovede, ktoré som v tej chvíli potrebovala na mojej ceste.
Tento pokus o zhrnutie darov zo seminára by som ukončila tým, že pre mňa a moju rodinu je už isté, že homeopatia sa stala našou priateľkou na celý život.
S láskou Marta.<< predchádzajúci článok                                                         
nasledujúci článok >>