hory


Úvod
Kurzy
Lektor
Fotogaléria
Reakcie pacientov
Zaujímavé prípady
Objednávanie na vyšetrenie
Homeopatické poradkyne
Časopis
Odkazy

Kontakt:
Dr. Jana Kolenová, SAKHom.
0905 503 982 
jana.kolenova@gmail.com
nasledujúci článok >>          

Homeopatické Zvesti č.1 (jeseň/2010) Na úvod …

    Keď kráčame cestami života a pohľad máme zameraný na ľudí, môžeme sa stretnúť so zvláštnym úkazom, ktorý vystihuje tento slogan: „Ešte nikdy nebola medicína na takej úrovni, ako je dnes, a ešte nikdy nebolo ľudstvo tak choré, ako je dnes.“
    Každý tretí človek berie dlhodobo nejaké lieky, pričom mnohí z nich užívajú aj lieky na vedľajšie účinky prvých liekov atď., v detskej populácii máme veľa alergií, hyperaktivity a množstvo akútnych ochorení, ktoré nám neprídu už ako niečo mimoriadne...
    Nechcem sa teraz zamýšľať nad príčinou tejto situácie, to nechám len ako návnadu pre Vaše zamyslenie sa.
    Ale chcem poslať do sveta „zvesť“ o tom, že existuje aj homeopatia. O homeopatii kolujú rôzne nepravdivé mýty, od placeba efektu, ktorý je vraj jedinou formou jej liečby, až po úplný opak: inváziu zlých síl, ktoré do človeka homeopatikami prenikajú, či to, že homeopatia je nejaké magické liečenie. Na to, aby sa mohol každý sám slobodne rozhodnúť, či sa homeopatiou chce liečiť, potrebuje o nej dostatok informácii.
    Preto sme sa rozhodli, že sprístupníme jednoduchou formou o homeopatii čo najviac skúseností od rôznych ľudí, ktorí sa homeopatiou liečia alebo ňou liečia iných.
    Poďte, vydajte sa s nami na potulky za homeopatickými zážitkami, ktoré Vám chce náš internetový časopis HOMEOPATICKÉ ZVESTI priniesť. Časopis je určený všetkým ľuďom, nemusíte byť žiadny odborník v homeopatii. Bude vychádzať 3 – 4 krát za rok a chce byť sprievodca pri skvalitňovaní Vášho života.

Dr. Jana Kolenová, SAKHom.
Certifikovaný klasický homeopat
Odborný garant časopisu Homeopatické Zvesti