hory


Úvod
Kurzy
Lektor
Fotogaléria
Reakcie pacientov
Zaujímavé prípady
Objednávanie na vyšetrenie
Homeopatické poradkyne
Časopis
Odkazy

Kontakt:
Dr. Jana Kolenová, SAKHom.
0905 503 982 
jana.kolenova@gmail.com
<< predchádzajúci článok                                                         nasledujúci článok >>

Homeopatické Zvesti č.1 (jeseň/2010) 


Stalo sa ...


   V marci 2010 sme ukončili jeden z cyklov 6-mesačného kurzu DOMÁCA HOMEOPATIA v Košiciach. Veľa sme sa naučili, veľa sme sa nasmiali. Prehlbovali sa vedomosti, vzťahy aj vzájomná úcta. Na semináre sme sa tešili, keď bolo po všetkom aj sme plakali. A potom sme sa zase smiali. Každý si na každého odniesol milú spomienku. A stalo sa aj pár nezabudnuteľných príhod.

    Napríklad to, keď Milota prišla na prvý seminár 6-mesačného kurzu a oznámila, že zostane len na doobedie, no ďalej pokračovať nebude. Pred obednou prestávkou však povedala, že by chcela prísť aj poobede. Prišla... ale s vetou, že v nedeľu, žiaľ, nemôže. V sobotu večer sa však lúčila so slovami, že by veľmi chcela byť na kurze aj v nedeľu. V nedeľu sa vo dverách zjavila Milotkina usmiata tvár. Nakoniec absolvovala celý 6-mesačný kurz a nevynechala ani jediný seminár. A my sme sa tomu veľmi tešili.
    Renátka nás zasa obohatila o zaujímavý poznatok o vzťahu homeopatie a detí. Prezradila nám, že jej synček homeopatiká miluje, nakoľko sú to jediné „cukríky“, ktoré mu dovolí jesť.
    No a počas kurzu Domácej homeopatie prišlo aj niekoľko mailov od účastníčok. Pracovne sme ich nazvali „výkriky šťastia“. Takže, tu sú:

„Dobrý deň, pani Dr. Kolenová.
Taká som rada, že som Vám skoro až zavolala, ale nechcem Vás zdržiavať telefonátmi.
Podarilo sa mi vyliečiť manžela! V nedeľu ho začalo pobolievať ucho (ako už každý rok – stále skončí na antibiotikách). Išiel do nemocnice a dostal tam kopec liekov a antibiotiká. Dala som mu homeopatický liek. Zaspal, hoci predtým sa mu kvôli bolesti nedalo. Ráno vstal. Ucho ho už takmer nebolelo, antibiotiká ležia doma v krabici. Mala som obrovskú radosť. Manžel bol z toho celý vedľa a díva sa na mňa ako na najmúdrejšiu osobu. Každý rok sa mu ten chronický zápal  zvrhne do akútneho a stále skončil na antibiotikách. Ale tento rok nie! Nemôžem dnes ani pracovať, tak sa z toho teším. Ďakujem Vám. Olívia – Vaša (už niekedy úspešná) žiačka“

...

„Musím sa s Vami podeliť o moju veľkú radosť. Volali mi z detskej ambulancie, že sa mám dostaviť s Ninou (4r.) na preventívnu prehliadku. Za posledný rok – odkedy chodím na Vaše kurzy (október 2009), sme boli u lekára 1x v máji. Pre mňa je to zázrak, keďže sme boli pred stretnutím s homeopatiou mesiac čo mesiac v detskej ambulancii, a dokonca sme bolo 4x hospitalizovaní. Snívalo sa mi celú noc, že to všetkým hovorím a plačem od šťastia, že MY... že Nina je zdravá. Asi som si to teraz uvedomila najsilnejšie. Nina nechápe prečo ísť k lekárovi, tak som jej povedala, že sa chcú pozrieť, ako vyzerá zdravé dieťa :)
Patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM. Silvia“

<< predchádzajúci článok                                                         nasledujúci článok >>