hory


Úvod
Kurzy
Lektor
Fotogaléria
Reakcie pacientov
Zaujímavé prípady
Objednávanie na vyšetrenie
Homeopatické poradkyne
Časopis
Odkazy

Kontakt:
Dr. Jana Kolenová, SAKHom.
0905 503 982 
jana.kolenova@gmail.com
<< predchádzajúci článok                                                         nasledujúci článok >>

Homeopatické Zvesti č. 4 (marec/2016) Ako sa darí našim absolventom

Milá pani doktorka Kolenová.
Chcela som sa Vám poďakovať za Homeopatické zvesti. Skvelé spracovanie, super nápad. Prečítala som to na jeden dych :-). Ale hlavne som chcela opísať príhodu so Zvesťami a manželom. Časopis som mala položený na stolíku. Bol tam Váš článok Ako prežiť Vianoce a v ňom tipy na lieky, ktoré môžu byť nápomocné počas Vianoc. Manžel sa zahľadel na prvú stranu. Potom mi vraví, či mám Sepiu. Vraj to na neho úplne sedí. Nasadil si liek a mala som počas Vianoc konečne pokojného manžela. Hurá!
Druhý prípad, keď som opäť vďačila za homeopatiu. Náš trojročný synček si privrel prst vo dverách auta. Viete si predstaviť ten plač a modrý prst. Skoro som odpadla, keď po 4 guľôčkach Hyperica malý prestal plakať a povedal, že ho nič nebolí. Dávala som mu ďalej Arnicu, prst sa krásne a rýchlo zahojil.
A do tretice. Otec mojej kamarátky mal diagnostikovanú rakovinu v poslednom štádiu. Volala mi, že už tu dlho nebude. Poradila som jej Ignatiu, pretože otec zakrátko zomrel. Tak ako ona mi ešte nikto neďakoval.
Takto a podobne šírim homeopatiu ďalej a každému, kto sa zaujíma, odporúčam Váš kurz :-). Ďakujem aj organizačnému tímu pani Gabike a pani Táničke za skvelú atmosféru na kurze.  Teším sa na ďalšie stretnutia.

Lucia
<< predchádzajúci článok                                                         nasledujúci článok >>