hory


Úvod
Kurzy
Ohlasy na kurzy
Lektor
Fotogaléria
Zaujímavé prípady
Objednávanie na vyšetrenie
Cenník
Homeopatické poradkyne
Časopis
Odkazy

Kontakt:
Dr. Jana Kolenová
, SAKHom.
klasický homeopat, Košice
0905 503 982

jana.kolenova@gmail.com

Školu akútnej homeopatie nájdete aj na Facebooku:
fb

"Poďte študovať na našu ŠAH a dajte MAT chemickým liekom u vás doma
"


v spolupráci so

 logo_sakh SLOVENSKOU AKADÉMIOU KLASICKEJ HOMEOPATIE

vám v Košiciach už 14. rok (od r. 2008) ponúka
kvalitné základné homeopatické
vzdelanie

v obľúbených kurzoch
:

  • DOMÁCA HOMEOPATIA III – Základy konštitučnej homeopatie
  • SCHÜSSLEROVE SOLI a BACHOVE ESENCIE

PRÍPAD:
Aj vám sa môže stať, že po absolvovaní kurzu budete vedieť pomôcť sebe a svojim blízkym, ale aj iným ľuďom v núdzi a môžete zažiť „homeopatický zázrak“ ako jedna z našich absolventiek, ktorá mi prednedávnom poslala tento mail a dovolila mi ho tu uviesť:

Dobrý deň pani doktorka,
chcem sa s Vami podeliť o svoju poslednú skúsenosť s homeopatiou. Zase som raz ďakovala za tieto skvelé lieky a aj za Vás, že ste mi prišli do života a tak veľa ste ma naučili...
Tu je príbeh mamičky, ktorá prežívala u svojej 6-ročnej dcérky každý mesiac muky...

Elinka od roku 2011 trpí syndrómom periodickej horúčky, je sledovaná v poradni pre tieto horúčky. Ich príčina je neznáma, a preto sa radia k autoimunitným ochoreniam. Horúčky vyzerajú ako angína. Vo vyšetrení krvi a moču sa žiadne abnormality nenašli a jediné riešenie lekárov je podávať každý mesiac kortikoidy. Tie však horúčky neliečia, iba ich do týždňa zastavia, ale o mesiac sa objavia znovu. Sú okolo 40°C, zraziť sa dajú ťažko, ani čípky, čo dostávala, nezaberali...

S touto mamičkou som sa stretla cez internet v rámci svojej práce a vyžalovala sa mi. Ja som jej napísala o homeopatii, s ktorou nemala takmer žiadne skúsenosti, aj keď pár homeopatík mala doma, ale nevedela, ako ich užívať. Následne jej dcérka opäť dostala horúčku, na ktorú jej mama už nechcela dať kortikoidy. Preto ma poprosila, či by som jej nevedela pomôcť. Elinka mala horúčku 38°C a bolelo ju hrdielko aj celé telíčko, hlavne nožičky. Po mojom ďalšom vypytovaní sa som dostala aj iné príznaky, ktorých som sa vedela zachytiť. Celé to začalo medzi 16,00 – 20,00 na pravej strane hrdielka, ktoré ju pálilo, a postupne sa posialo bielymi vriedkami. Bola zimomravá. Dali sme jej Lycopodium, ktoré náhodou mali doma. Okolo 22,00 hodiny jej začala stúpať teplota a od 39,5°C sme ju začali riešiť, ako ste nás to učili. Príznaky boli na Belladonu, ktorú tiež mali doma. Teplota po nej začala krásne klesať a hrdielko sa nehoršilo. Ráno sa zobudila úplne bez teploty, bolesti hrdielka takmer neboli, krásne sa najedla a ešte si vypýtala aj chlebík navyše. Na ďalší deň sa už hrala úplne zdravá s deťmi v škôlke. Mamička, keď ráno videla ten homeopatický zázrak, že večer pre bolesť hrdla nemohla nič jesť, mala vysokú teplotu a ráno skoro zdravá, od šťastia sa rozplakala a ďakovala, že homeopatia existuje.

Pani doktorka, pokračujte aj naďalej v tom, čo robíte, pretože Vaša práca má zmysel. Ďakujem Vám za všetko, čo ste ma naučili.
Danka Denciová
Žilina


.
Kurz Domáca homeopatia je akreditovaný medzinárodnou organizáciou Medicina Alternativa Slovakia – jedinou neštátou inštitúciou na Slovensku, ktorá má akreditačnú činnosť schválenú Ministerstvom vnútra SR. Absolventi vďaka tomu získavajú akreditovaný certifikát.

akreditaciaTERMÍNY A CENA KURZOV
Bližšie informácie o cenách a najbližších termínoch kurzov.